#186
Mye 6 parkett nøkkelringer hånd skåret utskjæringer tribal etnisk tibetanske tilbehør salg
Kategori
Nøkkelringer
Status
aktiv
Betalingsmetoder
  • Paypal
  • Moneygram
frakt prisen
  • Norge post: 36.00 kr
  • Internasjonal frakt pris: 36.00 kr
Rabatt
Rabatt 18.00 kr på frakt [?]
leveringstid
15-30 dager med gyldig online tracking
tilbake
tilbake akseptert
kjøperen beskyttelse
garanti på ordre mottak eller penger refusjon
Selger informasjon

Selges av kunst

Medlem siden: 28.04.2014

Se flere gjenstander fra denne selgeren

Mer om elementet
Mye 6 håndlaget nøkkelringer, ulike modeller. Dette er en samling av tre-tasten kjeder med tribal design. Den viktigste fargen er svart. Perler og brune ledningen er ekstra aksenter brukt. Ristningene er perfekt og det er design som kors, bønn, sykling,etc. Det er seks design.
Anmeldelser

Din e-postadresse:

Spørsmål: