#196
Etnisk tibetanske veggen dekorasjoner laget av metall, fin orientalsk kunst for salg
Kategori
Håndverk
Status
aktiv
Betalingsmetoder
  • Paypal
  • Moneygram
frakt prisen
  • Norge post: 36.00 kr
  • Internasjonal frakt pris: 36.00 kr
Rabatt
Rabatt 18.00 kr på frakt [?]
leveringstid
15-30 dager med gyldig online tracking
tilbake
tilbake akseptert
kjøperen beskyttelse
garanti på ordre mottak eller penger refusjon
Selger informasjon

Selges av kunst

Medlem siden: 28.04.2014

Se flere gjenstander fra denne selgeren

Mer om elementet
Etnisk tibetanske dekorasjon, vil du motta en av modellene vist på bildet, eller svært lignende. Vakker og elegant vegg pynt med etnisk Tibetanske design. Det er tre design her, inkludert to av samme design, men forskjellige farger. De er laget av metall og alle dekorasjoner og mønstre har blitt skåret på metall.
Anmeldelser

Din e-postadresse:

Spørsmål: