#2969
Black Cat hekkende dukker russiske Hånd Skåret håndmalt 5 stykke matryoshka Sett
Kategori
Matryoshka-dukker
Status
aktiv
Betalingsmetoder
  • Paypal
  • Moneygram
frakt prisen
  • Norge post: 50.67 kr
  • Internasjonal frakt pris: 50.67 kr
leveringstid
15-30 dager med gyldig online tracking
tilbake
tilbake akseptert
kjøperen beskyttelse
garanti på ordre mottak eller penger refusjon
Selger informasjon

Selges av kunst

Medlem siden: 28.04.2014

Se flere gjenstander fra denne selgeren

Mer om elementet
Dette sjarmerende Katter familie, hånd skåret og håndmalt av russiske kunstneren. Den vakre matryoshka dukke sett er håndmalt i Russland, byen Sergiev Posad. Settet er håndlaget, hånd malt og signert av kunstneren. Utmerket tilstand fra røykfrie hjem. Noen hvite flekker og streker på bildene nedenfor er bare en refleksjon av lakk finish, mens bildene ble tatt. Høyde: 10cm Sett av 3
Anmeldelser

Din e-postadresse:

Spørsmål: