Mye 6 metall plater armbånd etnisk peruanske design tegning, håndlagde kopper smykker
Kategori
Armbånd
Status
aktiv
Betalingsmetoder
- Paypal
- Moneygram
frakt prisen
- Norge post: 36.00 kr
- Internasjonal frakt pris: 36.00 kr
Rabatt
Rabatt 18.00 kr på frakt
[?]
leveringstid
15-30 dager med gyldig online tracking
tilbake
tilbake akseptert
kjøperen beskyttelse
garanti på ordre mottak eller penger refusjon
Disse elegante sølv farge metall armbånd av forskjellige design. Metallet har forskjellige design skåret på det, etnisk Peruanske design. Hvert armbånd er omtrent seks stykker av metall festet og er ca 18 cm lang. De ville se flott for enhver spesiell anledning.