#375
Mye 5 halskjeder hånd skåret bull horn tribal håndlagde smykker peru
Kategori
Halskjeder
Status
aktiv
Betalingsmetoder
  • Paypal
  • Moneygram
frakt prisen
  • Norge post: 36.00 kr
  • Internasjonal frakt pris: 36.00 kr
Rabatt
Rabatt 18.00 kr på frakt [?]
leveringstid
15-30 dager med gyldig online tracking
tilbake
tilbake akseptert
kjøperen beskyttelse
garanti på ordre mottak eller penger refusjon
Selger informasjon

Selges av kunst

Medlem siden: 28.04.2014

Se flere gjenstander fra denne selgeren

Mer om elementet
Mye 5 håndlaget horn halskjeder, ulike modeller. Disse silver bull horn halskjeder er veldig stilig og elegant. Det er en sølvfarget lenke kjede og halskjede viktigste design har mange sølv aksenter og charms. En liten stein er også innstilt på det. Disse halskjeder har tribal design. Deres farger er sort og elfenben.
Anmeldelser

Din e-postadresse:

Spørsmål: