Mye 6 par color keramiske håndlagde øredobber fin pynt smykker butikker
Kategori
Øredobber
Status
aktiv
Betalingsmetoder
- Paypal
- Moneygram
frakt prisen
- Norge post: 36.00 kr
- Internasjonal frakt pris: 36.00 kr
Rabatt
Rabatt 18.00 kr på frakt
[?]
leveringstid
15-30 dager med gyldig online tracking
tilbake
tilbake akseptert
kjøperen beskyttelse
garanti på ordre mottak eller penger refusjon
Disse vakre keramiske øredobber er håndlaget. Forskjellige former og farger har blitt brukt til å lage disse unike design. Designet i form av dinglende øredobber, de vil passe enhver person som de er en moderat lengde. Hvert par har 2-3 farger blandet sammen og design av blomster skåret. Øredobber har en veldig blank overflate noe som gjør dem perfekt for spesielle kvelden.