Lot 7 tagua handcarved armbånd i forskjellige farger, håndlaget beaded smykker
Kategori
Armbånd
Status
aktiv
Betalingsmetoder
- Paypal
- Moneygram
frakt prisen
- Norge post: 36.00 kr
- Internasjonal frakt pris: 36.00 kr
Rabatt
Rabatt 18.00 kr på frakt
[?]
leveringstid
15-30 dager med gyldig online tracking
tilbake
tilbake akseptert
kjøperen beskyttelse
garanti på ordre mottak eller penger refusjon
Disse er håndlaget armbånd med en enkel design. De er laget ved å koble sirkler skåret ut av tagua sammen. Det er ni forskjellige farger å velge mellom. Fargene er lyse farger som blått, oransje, rosa, rød, osv. De armbånd er middels størrelse med åtte sirkler festet.